Collection: Sensory Play

Finding the right sensory toys can be intimidating.  Check out all of our favorite toys, balls, and boxes that are perfect sensory play!
127 products
  • Senses Activities Box for Kids
    Regular price
    $24.99
    Sale price
    $24.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WOWmazing™ Giant Bubble Kit - Space Edition
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Noodlies
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jumbo Rainbow Spring
    Regular price
    $18.00
    Sale price
    $18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rocket Balloon With Pump
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Crystal Nee Doh
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banjo
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • My Quiet Book - Toddler Sensory Activities
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gobs Of Globs Nee Doh
    Regular price
    $16.99
    Sale price
    $16.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Magma Nee Doh
    Regular price
    $6.99
    Sale price
    $6.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bubble Glob Nee Doh
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Quubi
    Regular price
    $12.95
    Sale price
    $12.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LED Light-up Wand
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIY Alpaca Paint Your Own Squishies Kit!
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Chew Tube
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Yellow Chewy Tube
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Super Chew Green
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dough Trios - Orange, Green and Purple
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Land of Dough - Saturn Sparkle
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stardust NeeDoh
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Suction Cup Stress Toy
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dohzee Prints
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dohzee Furry
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pup in Cup
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ramen Noodlies
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Super Nee Doh
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Large Pin Print
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Atomic Nee Doh
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Needoh Stickums Air Filled Squeeze
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Needoh SnowBall
    Regular price
    $4.99
    Sale price
    $4.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dimpl Billow & Bright
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    $0.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dimpl Pops Deluxe
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Suction Kupz
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lil' dimple
    Regular price
    from $8.99
    Sale price
    from $8.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dig'it Pig NeeDoh
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Unicorn Bubble Blower Machine
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squigz Starter Set
    Regular price
    $26.95
    Sale price
    $26.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tugl Cube
    Regular price
    $16.50
    Sale price
    $16.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Oogi Pilla
    Regular price
    $9.95
    Sale price
    $9.95
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jumbo Jelly Sports Ball
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

x